Aquarel van 13 x 13 cm op geschept papier, ingelijst binnen passe partout en onder glas.
Houten lijst meet 33 x 33 x 3 cm. Abstracte afbeelding.
Kunstenaar Jurjen de Haan (1936 - 2018).
Wordt verpakt tussen noppenfolie en houten platen.
Jurjen (Jur) de Haan was een Nederlands beeldhouwer en kunstschilder.
Hij studeerde, met andere kunstenaars van het nieuw realisme, tussen 1955 en 1960, aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten te Den Haag. De Haan richtte zich in eerste instantie op het fotorealisme en ging zich allengs meer toeleggen op grote veelkleurige abstracte schilderijen die een fantasierijke en lichtelijk onbezonnen wereld oproepen.
Zeer Goed
Schilderij in zeer goede staat, vol houten lijst.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velserbroek, Nederland
Tot 5 kg.
€ 9,50
Naar België
€ 19,00
€ 19,00
Europese Unie
€ 24,00