Jurjen de Haan: Kinderwereld

Jurjen de Haan: Kinderwereld kopen? Bied vanaf 175!

Jurjen de Haan: Kinderwereld

Verkoopprijs: € 175,00

Jurjen de Haan: Kinderwereld kopen? Bied vanaf 175!Jurjen de Haan: Kinderwereld kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Kunst1980

1 verkochte items
  • Jurjen de Haan (1936)

Kinderwereld is een prachtig kleurrijk schilderij dat opgehangen dient te worden in een ruit vorm.

Het olieverf schilderij is zowel qua doek als schilderwerk in zeer goede staat. De zwarte houten lijst heeft enkele kleine beschadigingen maar die zijn perfect bij te werken. Doekspanning is in perfecte staat. Afmeting 100 cm x 100 cm.

Voor verdere info kunt u altijd contact opnemen.

Dit item is verkocht voor 175,00

Starttijd:03-10-2014 om 23:35
Eindtijd:10-10-2014 om 23:35

themm
8 okt. / 11:12
€ 175