Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1980 |
Techniek | Aquarel |
Drager | Karton |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Verkleuring door vocht linksboven. Karton is aan de randen hier en daar gekreukt/ gedeukt. J | |
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 3-12-2022 om 15:22 |
Eindtijd | 13-12-2022 om 21:31 |