Jurjen Ravenhorst de Dichter 1989 ingelijst - Verkocht

Jurjen Ravenhorst de Dichter 1989 ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jurjen Ravenhorst de Dichter 1989 ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Jurjen Ravenhorst de Dichter 1989 ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Jurjen Ravenhorst de Dichter 1989 ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Jurjen Ravenhorst de Dichter 1989 ingelijst kopen? Bied vanaf 50!Jurjen Ravenhorst de Dichter 1989 ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
  • Jurjen Ravenhorst (1958)

Titel: De dichter
Jaartal: 1989
Afmetingen lijst: 61 cm x 61 cm (beeld: 30 cm x 26 cm)
Oplage: 211/300
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst.
Conditie: In zeer goede staat.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:11-03-2018 om 08:40
Eindtijd:25-03-2018 om 09:45
S_Vellinga
25 mrt. / 09:36
€ 50