Jurrien Marinus Beek - B2783-7 - Stadsgezicht

Jurrien Marinus Beek - B2783-7 - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 150!
Jurrien Marinus Beek - B2783-7 - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 150!Jurrien Marinus Beek - B2783-7 - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 150!
  • Jurrien Marinus Beek (1879-1965)
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jur M. Beek, stadsgezicht, olieverf op doek, 51x60 cm, zonder lijst, r.o. gesigneerd.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
ConditieRedelijk

Vergeelde vernis, oppervlaktevuil, beschadiging aan de randen en verfverlies in en bij kerktoren

Jurrien Marinus Beek (1879-1965)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1236 verkochte items
Alle items van deze verkoper (117)
60 cm
51 cm
Starttijd:27-02-2020 om 11:10
Eindtijd:05-03-2020 om 20:32
Openingsbod € 150
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier