Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Pastel/Krijt |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 45 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Goede staat. Lichte deuken over het blad. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Brasschaat, België |
Starttijd | 8-11-2022 om 7:27 |
Eindtijd | 22-11-2022 om 21:37 |