Jyoti Bhatt, set van 3 originele litho's, handgesigneerd! - Verkocht

Jyoti Bhatt, set van 3 originele litho's, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 25!
Jyoti Bhatt, set van 3 originele litho's, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 25!Jyoti Bhatt, set van 3 originele litho's, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 25!
  • Jyoti Bhatt (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Set van drie originele litho's van 1 van de meest vooraanstaande Indiase kunstenaars; Jyoti Bhatt.

Gelimiteerde edities, elk met potlood genummerd en gesigneerd.

Afmetingen ca. 14/15 cm.

Nooit ingelijst geweest, in nieuwstaat!

Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.

Jyoti Bhatt (1934)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:10-08-2014 om 09:58
Eindtijd:24-08-2014 om 09:58
Biedingen (2)
Guillem
22 aug. / 18:07
€ 30
josschieveen
11 aug. / 23:23
€ 25