FA. (4)

Kamagurka - Nieuwe normaal

Kamagurka - Nieuwe normaal kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  Rex2205
FA. (3)

Lid sinds 2019
10 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Kamagurka (1956)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2021
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hand gesigneerde tekening
Perfecte staat

Kamagurka (1956)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  Rex2205
FA. (3)

Lid sinds 2019
10 verkochte items
29 cm
21 cm
Starttijd:04-04-2022 om 13:17
Eindtijd:07-04-2022 om 22:09
Openingsbod€ 300
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAntwerpen, België
VerzendingAlleen binnen Europa