Kamagurka - zeer grote tekening op papier 116 x 100 cm, handgesigneerd

Kamagurka - zeer grote tekening op papier 116 x 100 cm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 600!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 600,00

Kamagurka - zeer grote tekening op papier 116 x 100 cm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 600!Kamagurka - zeer grote tekening op papier 116 x 100 cm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 600!Kamagurka - zeer grote tekening op papier 116 x 100 cm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 600!Kamagurka - zeer grote tekening op papier 116 x 100 cm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 600!Kamagurka - zeer grote tekening op papier 116 x 100 cm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 600!Kamagurka - zeer grote tekening op papier 116 x 100 cm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 600!

Geplaatst door  modernart
FA. (18)

Lid sinds 2010
266 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Kamagurka (1956)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2012
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen116 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer grote tekening van KAMAGURKA
Titel: Nederlandse tafelronde 60 jaar

Techniek: alcoholstift op dik tekenpapier
Handgesigeerd met sift rechts onderaan
Opage: uniek stuk
 Ophangensklaar

Lichte gebruiksporen op het werk maar over het algemeen degelijke staat

Kamagurka (1956)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  modernart
FA. (18)

Lid sinds 2010
266 verkochte items
100 cm
116 cm

Dit item is verkocht voor 600,00

Starttijd:14-08-2019 om 11:34
Eindtijd:17-08-2019 om 19:07

Kurt1966
17 aug. / 17:44
€ 600