Kantcho Kanev - Dromen

Kantcho Kanev - Dromen kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  Artimpressie

0 verkochte items
  • Kantcho Kanev (1957)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2019
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen17 cm x 17 cm (h x b)
Lijst28 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Dromen

Mix media op papier 17 x 17 cm.

2019

Kantcho Kanev (1957)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  Artimpressie

0 verkochte items
28 cm
28 cm
17 cm
17 cm

Starttijd:03-12-2019 om 13:42
Eindtijd:10-12-2019 om 22:17
Openingsbod€ 225
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland