Kantcho Kanev - Hymn 2

Kantcho Kanev - Hymn 2 kopen? Bied vanaf 50!
Kantcho Kanev - Hymn 2 kopen? Bied vanaf 50!Kantcho Kanev - Hymn 2 kopen? Bied vanaf 50!Kantcho Kanev - Hymn 2 kopen? Bied vanaf 50!
  • Kantcho Kanev (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Gesigneerde zeefdruk
Beeldformaat: 60 x 45 cm
Papierformaat: 75 x 62 cm
Oplage: 100
Genummerd: E/A
Gesigneerd: Ja
Drukgangen: 24

Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt op geschept papier en gesigneerd met potlood door de kunstenaar.

Kantcho Kanev (1957)

Bulgaar Bulgaar Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  pierre85

4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
75 cm
62 cm
Sluit binnenkort 7u 52m 41s
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieBergen L,  Nederland
VerzendingNaar Nederland en België
Starttijd:22-01-2023 om 20:19
Eindtijd:03-02-2023 om 19:15