Kantcho Kanev - Zonder titel

Kantcho Kanev - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!

Kantcho Kanev - Zonder titel

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Kantcho Kanev - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!Kantcho Kanev - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!Kantcho Kanev - Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  ART_PRINCE

36 verkochte items
  • Kantcho Kanev (1957)
TechniekGemengde Druktechniek
IngelijstIngelijst
Afmetingen23.5 cm x 23.5 cm (h x b)
Lijst23.5 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi en sterk werk  kleurrijk en  een echte aandacht trekker.

Het betreft hier een
Zeefdruk op papier bevestigd op paneel
hij kan zo aan de muur.

Het is nummer 61 uit een serie van 90.

Kantcho Kanev (1957)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  ART_PRINCE

36 verkochte items
23.5 cm
23.5 cm
23.5 cm
23.5 cm

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:20-05-2020 om 16:50
Eindtijd:30-05-2020 om 20:49

Biedingen (8):

Mar10
30 mei / 20:43
€ 40
PieterKnabben
30 mei / 20:43
€ 35
Mar10
30 mei / 20:38
€ 30
PieterKnabben
30 mei / 20:38
€ 25
PieterKnabben
30 mei / 08:33
€ 20
Mar10
30 mei / 08:33
€ 15
PieterKnabben
30 mei / 08:33
€ 15
Mar10
21 mei / 01:05
€ 10