Kantcho Kanev - zonder titel

Kantcho Kanev - zonder titel kopen? Bied vanaf 110!
Kantcho Kanev - zonder titel kopen? Bied vanaf 110!Kantcho Kanev - zonder titel kopen? Bied vanaf 110!
  • Kantcho Kanev (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2005
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90 exemplaren

Fraai kleurrijkwerk van Kanev.  Zeer goede kwaliteit! Als losse zeefdruk. Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.  Het kan verzonden worden via aangetekende post .
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Kantcho Kanev (1957)

Bulgaar Bulgaar Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2744 verkochte items
Alle items van deze verkoper (458)
60 cm
60 cm
Starttijd:14-01-2023 om 10:41
Eindtijd:28-01-2023 om 21:15
Openingsbod € 110
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier