karakteristiek Quintus Jan Telting aquarel "Knipoog" 1989 Suriname gesigneerd - Verkocht

karakteristiek Quintus Jan Telting aquarel "Knipoog" 1989 Suriname gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 100,00

karakteristiek Quintus Jan Telting aquarel "Knipoog" 1989 Suriname gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!karakteristiek Quintus Jan Telting aquarel "Knipoog" 1989 Suriname gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!karakteristiek Quintus Jan Telting aquarel "Knipoog" 1989 Suriname gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!karakteristiek Quintus Jan Telting aquarel "Knipoog" 1989 Suriname gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!karakteristiek Quintus Jan Telting aquarel "Knipoog" 1989 Suriname gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!karakteristiek Quintus Jan Telting aquarel "Knipoog" 1989 Suriname gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3000 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Quintus Jan Telting (1931-2003)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar : Quintus Jan Telting (1931-2003)
Titel/Voorstelling : "Knipoog"
Medium / Techniek : aquarel op papier
Maten : 70 x 50 cm ( ingelijst )
Gesigneerd : rechtsonder "Telting 89"
Conditie : goed

Quintus Jan Telting is een op Curaçao geboren Surinamer, die een belangrijk deel van zijn leven in de Verenigde Staten heeft doorgebracht. Hij leerde schilderen van zijn vader, Govert Jan Telting, een van de eerste kunstenaars van betekenis in Suriname. Jan begint zijn carrière als portretschilder, maar ontwikkelt onder invloed van zijn vele reizen een geheel eigen stijl. Zijn jaren in de Verenigde Staten hebben zijn visie op de moderne kunst sterk beïnvloed.

Jan put zijn inspiratie uit de ons omringende samenleving. Of het nu gaat over rascisme, migratie, techniek, of de mens, zijn werk straalt een enorme energie uit. Zijn recente werk is een omvagrijke serie schilderijen en tekeningen met de titel "Expobezoek" De getoonde kunstwerken in de expositieruimte zijn abstract en soms erotisch getint. Aan de pose van de toeschouwer is het karakter van de mens af te lezen. Hij laat zich choqueren of staat geboeid te kijken. Het werk van jan is kleurrijk en swingend en heeft die typische Telting-stijl.

Quintus Jan Telting (1931-2003)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (112)

3000 verkochte items
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:07-05-2016 om 13:27
Eindtijd:16-05-2016 om 21:27
Biedingen (16)
Guid02
16 mei / 21:16
€ 100
Lasceau
16 mei / 21:16
€ 95
Guid02
16 mei / 21:14
€ 90
Lasceau
16 mei / 21:14
€ 85
Guid02
16 mei / 20:11
€ 80
Lasceau
16 mei / 20:11
€ 75
Guid02
16 mei / 19:44
€ 51
Restaurateur
16 mei / 19:44
€ 46
Guid02
16 mei / 13:26
€ 41
Restaurateur
16 mei / 13:26
€ 36
Guid02
13 mei / 19:02
€ 31
charmex
13 mei / 19:02
€ 26
charmex
11 mei / 20:38
€ 9
11556
11 mei / 20:38
€ 7
11556
07 mei / 18:50
€ 3
Kunstverzamelaar
07 mei / 15:05
€ 1