Karakteristieke ets "Geiten bij boerderij in de Achterhoek"van Nico vd Jagt 1888

Karakteristieke ets "Geiten bij boerderij in de Achterhoek"van Nico vd Jagt 1888 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 13,00

Karakteristieke ets "Geiten bij boerderij in de Achterhoek"van Nico vd Jagt 1888 kopen? Bied vanaf 1!Karakteristieke ets "Geiten bij boerderij in de Achterhoek"van Nico vd Jagt 1888 kopen? Bied vanaf 1!Karakteristieke ets "Geiten bij boerderij in de Achterhoek"van Nico vd Jagt 1888 kopen? Bied vanaf 1!Karakteristieke ets "Geiten bij boerderij in de Achterhoek"van Nico vd Jagt 1888 kopen? Bied vanaf 1!Karakteristieke ets "Geiten bij boerderij in de Achterhoek"van Nico vd Jagt 1888 kopen? Bied vanaf 1!Karakteristieke ets "Geiten bij boerderij in de Achterhoek"van Nico vd Jagt 1888 kopen? Bied vanaf 1!Karakteristieke ets "Geiten bij boerderij in de Achterhoek"van Nico vd Jagt 1888 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Nico van der Jagt (1888-1959)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar : Nico van der Jagt 1888-1959
Titel/Voorstelling : "Geiten bij boerderij in de Achterhoek"
Datering : omstreeks 1930
Medium / Techniek : droge naald ets op papier
Maten : 30 x 24 cm (beeldmaat) en 48 x 32 cm (bladmaat)
Gesigneerd : rechtsonder met potlood
Conditie : goed

Jagt, Nico van der

Nico van der Jagt (naamvariant: Nicolaas van der Jagt) werd op 7 augustus 1888 in Tiel geboren en overleed op 18 maart 1959 in Den Haag. Hij was de broer van Herman van der Jagt (het meer bekend Pulchri-lid).

Nico van der Jagt was autodidact.

Nico van der Jagt was als kunstenaar actief in aanvankelijk Tiel maar later ook in Schoten (bij Haarlem) en Den Haag.

Hij was primair etser en tekenaar (zijn hoofdberoep was onderwijzer) en daarnaast grafisch kunstkenner.

Nico van der Jagt was lid van Pulchri Studio in Den Haag.

Vermeld in Scheen, Jacobs.

Dit item is verkocht voor 13,00

Starttijd:20-08-2017 om 21:28
Eindtijd:03-09-2017 om 22:28

Biedingen (7):

Mar10
3 sep. / 15:07
€ 13
Hawke
3 sep. / 15:07
€ 11
Mar10
3 sep. / 11:51
€ 9
Hawke
3 sep. / 07:32
€ 7
Mar10
3 sep. / 07:32
€ 5
Hawke
3 sep. / 07:32
€ 3
Mar10
25 aug. / 21:48
€ 1