Karakteristieke gesigneerde Litho "Amsterdam de Jordaan" Theo Dijkwel 1881-1952 - Verkocht

Karakteristieke gesigneerde Litho "Amsterdam de Jordaan" Theo Dijkwel 1881-1952 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

Karakteristieke gesigneerde Litho "Amsterdam de Jordaan" Theo Dijkwel 1881-1952 kopen? Bied vanaf 1!Karakteristieke gesigneerde Litho "Amsterdam de Jordaan" Theo Dijkwel 1881-1952 kopen? Bied vanaf 1!Karakteristieke gesigneerde Litho "Amsterdam de Jordaan" Theo Dijkwel 1881-1952 kopen? Bied vanaf 1!Karakteristieke gesigneerde Litho "Amsterdam de Jordaan" Theo Dijkwel 1881-1952 kopen? Bied vanaf 1!Karakteristieke gesigneerde Litho "Amsterdam de Jordaan" Theo Dijkwel 1881-1952 kopen? Bied vanaf 1!Karakteristieke gesigneerde Litho "Amsterdam de Jordaan" Theo Dijkwel 1881-1952 kopen? Bied vanaf 1!Karakteristieke gesigneerde Litho "Amsterdam de Jordaan" Theo Dijkwel 1881-1952 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Theo Dijkwel (1881-1952)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar :  Theo Dijkwel 1881-1952
Titel/Voorstelling : " Amsterdam de Jordaan "
Medium / Techniek : Lithografie op papier

Datering : omstreeks 1920
Maten : 42 x 31 cm (papier)
Gesigneerd : linksonder
Conditie : goed.

Dijkwel, Theo

Mattheus Dijkwell (naamvarianten: Theo Dijkwel, Thijs Dijkwijl; signeerde ook wel met Dijkwell) werd op 15 juli 1881 in Dordrecht geboren en overleed op 31 januari 1952 in Den Haag.

Dijkwel was leerling van Jean Delville en Herman Richir en later - toen hij in Londen in Engeland verkeerde - van Hughes. Hij volgde - voor zover bekend - verder geen professionele opleidingen.

Hij was een zeer veelzijdige kunstenaar (lithograaf, schilder, tekenaar) die zich voor veel onderwerpen interesseerde (bloemen, dieren, portretten, stillevens en vruchten).

Dijkwel was niet alleen actief in zijn geboortestad Dordrecht maar ook in Rotterdam, Den Haag, Brussel, Lübeck, en Londen.

Hij was lid van het Teekengenootschap Pictura in Dordrecht.

Vermeld in Scheen.

Theo Dijkwel (1881-1952)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (112)

3007 verkochte items
Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:06-05-2017 om 12:11
Eindtijd:21-05-2017 om 10:11
Biedingen (9)
janels
21 mei / 10:05
€ 17
Mariokoppies
19 mei / 17:31
€ 15
tosca1956
19 mei / 13:28
€ 13
Mariokoppies
13 mei / 21:17
€ 11
janels
13 mei / 21:17
€ 9
Mariokoppies
13 mei / 21:17
€ 7
janels
13 mei / 21:17
€ 5
Mariokoppies
13 mei / 21:17
€ 3
janels
07 mei / 20:08
€ 1