Karel Appel - 3 faces into clouds - Verkocht

Karel Appel - 3 faces into clouds kopen? Bied vanaf 375!
Karel Appel - 3 faces into clouds kopen? Bied vanaf 375!Karel Appel - 3 faces into clouds kopen? Bied vanaf 375!Karel Appel - 3 faces into clouds kopen? Bied vanaf 375!Karel Appel - 3 faces into clouds kopen? Bied vanaf 375!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage160
Fraaie in nieuwstaat verkeerde zeefdruk van Appel:3 faces into clouds
Oplage nummer 53 van 160
Nog nooit ingelijst geweest,uiteraard hand gesigneerd en genummerd

Wordt aangetekend verzonden in een plastic koker

nvt

Dit item is verkocht voor 431,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-08-2020 om 21:26
Eindtijd:30-08-2020 om 15:10
Renevisser
30 aug. / 12:31
€ 375