Jacobien de Rooij - Aquarel - 1973
Wout Maters - Bronzen beeld: 1983
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1978 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 62 x 82 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 175 |
Mooie, kleurrijke Appel uit de portfolio “Ten by Appel”, uitgegeven door Atelier Dumas in 1978. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (3/175) en met blindstempel van Atelier Dumas Inc, New York. In uitstekende conditie, altijd in portfolio bewaard gebleven.
Afmetingen: 82cm x 62cm (blad), 74cm x 54cm (beeld litho)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen), maar het kan eventueel goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten van de koper.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 16-7-2021 om 15:07 |
Eindtijd | 26-8-2021 om 9:49 |