Karel Appel - Character

Karel Appel - Character kopen? Bied vanaf 775!
Karel Appel - Character kopen? Bied vanaf 775!Karel Appel - Character kopen? Bied vanaf 775!Karel Appel - Character kopen? Bied vanaf 775!Karel Appel - Character kopen? Bied vanaf 775!Karel Appel - Character kopen? Bied vanaf 775!Karel Appel - Character kopen? Bied vanaf 775!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1963
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeldzame vroege litho.
Gedrukt bij Jean Pons Paris op Arches.
Epreuve d,artiste.
Handgesigneerd.

Geringe sporen van eerdere inlijsting op achterkant, zie foto.

Starttijd:02-01-2023 om 12:26
Eindtijd:15-01-2023 om 21:43
Openingsbod € 775
ObjectlocatieZutphen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa