Karel Appel - Complete portfolio van vier litho's | 'Can we dance a landscape?' | 1989

Karel Appel - Complete portfolio van vier litho's | 'Can we dance a landscape?' | 1989 kopen? Bied vanaf 1962!
Karel Appel - Complete portfolio van vier litho's | 'Can we dance a landscape?' | 1989 kopen? Bied vanaf 1962!Karel Appel - Complete portfolio van vier litho's | 'Can we dance a landscape?' | 1989 kopen? Bied vanaf 1962!Karel Appel - Complete portfolio van vier litho's | 'Can we dance a landscape?' | 1989 kopen? Bied vanaf 1962!Karel Appel - Complete portfolio van vier litho's | 'Can we dance a landscape?' | 1989 kopen? Bied vanaf 1962!Karel Appel - Complete portfolio van vier litho's | 'Can we dance a landscape?' | 1989 kopen? Bied vanaf 1962!Karel Appel - Complete portfolio van vier litho's | 'Can we dance a landscape?' | 1989 kopen? Bied vanaf 1962!Karel Appel - Complete portfolio van vier litho's | 'Can we dance a landscape?' | 1989 kopen? Bied vanaf 1962!Karel Appel - Complete portfolio van vier litho's | 'Can we dance a landscape?' | 1989 kopen? Bied vanaf 1962!Karel Appel - Complete portfolio van vier litho's | 'Can we dance a landscape?' | 1989 kopen? Bied vanaf 1962!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst82 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage95 exemplaren
In 1987 krijgt Appel van de Opera van Parijs een opdracht om het ballet 'Can We Dance A Landscape?' vorm te geven. Het wordt in 1989 uitgevoerd voor de Brooklyn Academy of Music ter gelegenheid van het Next Wave festival, in samenwerking met de Japanse danser en choreograaf Min Tanaka en de Vietnamese componist Dao. Voor die gelegenheid maakte Appel ook een portfolio van vier litho's.

Dit betreft de complete portfolio, met allevier de litho's. Alle werken zijn genummerd 45/95. Alles handgesigneerd en genummerd met potlood door Karel Appel.

Eerste drie werken hebben een lijst van 82 x 67cm, het vierde werk heeft een lijst van 62 x 72cm. De afbeeldingen zijn nagenoeg gelijk en meten ca. 40 x 30cm.

Herkomst Sotheby's Amsterdam, particuliere collectie Amsterdam.

Vanwege de kwetsbaarheid van het geheel, heeft ophalen de voorkeur. Verzending in overleg. Dit kan met een koerier, of eventueel zonder lijsten via de reguliere pakketdienst.
Conditie van de werken en de passe-partouts is prima. Mooie heldere kleuren. De lijsten zijn in matige conditie. De werken zouden nieuwe lijsten verdienen, of wat opknapwerk aan de lijsten zelf.

Starttijd27-6-2023 om 14:08
Eindtijd3-7-2023 om 22:51
Openingsbod € 1.962
ObjectlocatieWoudrichem,  Nederland