Karel Appel: De Rustende Beer

Karel Appel: De Rustende Beer kopen? Bied vanaf 750!
Karel Appel: De Rustende Beer kopen? Bied vanaf 750!Karel Appel: De Rustende Beer kopen? Bied vanaf 750!Karel Appel: De Rustende Beer kopen? Bied vanaf 750!

Geplaatst door  oscarbrook

5 verkochte items
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Karel Appel

Rustende beer - gesigneerde zeefdruk - Epreuve d'Artiste

Zeefdruk " de rustende beer" gemaakt bij Henk van der Vet in een oplage van slechts 50 stuks en 10 E/A's. Dit is een E/A, Epreuve d Artiste, nr. 37, eigendom van de artiest. Zelden aangeboden en als dat zo is voor een forse prijs. Galeriewaarde rond de 2500 Euro. Zeefdruk zelf  is 65 x 50 cm en mooi ingelijst met een passe partout. De afmetingen van de zeefdruk zelf zijn: lengte 52 cm en breedte 40 cm. Met passe partout en de lijst zijn deze respect. 75 cm en 57 cm.

Starttijd:08-09-2015 om 16:27
Eindtijd:19-09-2015 om 16:27
Openingsbod€ 750
ObjectlocatieNederland