Karel Appel - DE TOVENAAR - Handgesigneerd

Karel Appel - DE TOVENAAR - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 450!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst52 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
De Tovenaar is één van de zeefdrukken uit de beroemde schilderskist van Karel APPEL.

Bijzonder om te weten is dat deze zeefdruk afkomstig is uit de privé collectie van
Henk van der Vet ; hij maakte met Karel Appel in 1977 onder andere het album
SEVEN SUMMER DAYS, waarin zijn fotografieken door Appel zijn ingeschilderd).

Zeefdruk is ingelijst is mooie zwarte houten kader 52 x 52 cm
Genummerd 296/300

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lummen, België

Starttijd1-12-2022 om 11:19
Eindtijd15-12-2022 om 22:07
Openingsbod € 450
ObjectlocatieLUMMEN,  België