FA. (3)

Karel Appel - De tovenaar (nieuw gelijst!)

Karel Appel - De tovenaar (nieuw gelijst!) kopen? Bied vanaf 249!
Karel Appel - De tovenaar (nieuw gelijst!) kopen? Bied vanaf 249!Karel Appel - De tovenaar (nieuw gelijst!) kopen? Bied vanaf 249!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

550 verkochte items
Alle items van deze verkoper (63)
  • Karel Appel (1921-2006)
Jaartal1977
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
Lijst53 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie kleuren zeefdruk van Karel Appel uit 1977. Titel: De tovenaar.

Afmeting blad 50 x 50 cm, in perfecte staat.
Handgesigneerd en hand genummerd 116/300 met stempel
Het werk is eerder nooit ingelijst geweest, dus heldere kleuren
Nieuw gelijst in zwarte lijst, ophangklaar!

GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
Prijs is inclusief 21% BTW

Sluit over 4d 12u 54m 53s
Openingsbod€ 249
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:23-05-2022 om 08:23
Eindtijd:01-06-2022 om 21:29