FA. (2)

Karel Appel - Digitale printen, gesigneerd

Karel Appel - Digitale printen, gesigneerd kopen? Bied vanaf 425!
Karel Appel - Digitale printen, gesigneerd kopen? Bied vanaf 425!Karel Appel - Digitale printen, gesigneerd kopen? Bied vanaf 425!Karel Appel - Digitale printen, gesigneerd kopen? Bied vanaf 425!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

561 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Karel Appel (1921-2006)
Jaartal1986
TechniekComputerprint
IngelijstIngelijst
Afmetingen21.2 cm x 29.7 cm (h x b)
Lijst36 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Op 25 april 1986, op zijn 65e verjaardag. werd de beroemde Nederlandse schilder Karel Appel door Digital uitgenodigd om te laten zien 'hoe de vele mogelijkheden van een VAX-computer ook  een kunstenaar kunnen inspireren'.  Deze kleurenprints werden door Karel Appel gemaakt ter gelegenheid van de opening van het nieuwe hoofdkantoor van het bedrijf Digital in Utrecht, op een Digital Vax computer. Dit is dan ook een van de vroegste digitale kunstwerken ooit gemaakt en uniek in het oeuvre van Karel Appel.

De twee afbeeldingen zijn aan beide zijden op één papier gedrukt, de afbeelding zoals getoond op eerste foto heeft nummer A.P 1/50
Handgesigneerd Karel Appel

Nieuw gelijst in strakke aluminium lijst met passepartout

Wordt zelden aangeboden!

Prijs is inclusief 21% BTW

Sluit over 10d 1u 15m 51s
Openingsbod€ 425
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België
Starttijd:02-07-2022 om 14:33
Eindtijd:12-07-2022 om 21:18