Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1978 |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 76 x 103 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 7/15, H.C |
Fraaie kleuren zeefdruk van Karel Appel. Oplage: 7/15, H.C. Afmeting blad: H76 x b103cm. Afmetingen voorstelling: H66 x b96cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door Karel Appel. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
In het zilveren gedeelte zitten een paar knikjes, zoals je vaker ziet bij deze zeefdruk. In het zwarte gedeelte zit een plekje (zie foto). Op de achterzijde zitten plakresten van een vorige inlijsting. Linksboven zit in de witte rand een klein scheurtje. Bij inlijsting valt deze volledig onder de passe-partout. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 20-5-2022 om 13:16 |
Eindtijd | 30-5-2022 om 19:34 |