Karel Appel. grote litho: Flying Creature, nummer 1 van 10, Aanbieding!!! - Verkocht

Karel Appel. grote litho: Flying Creature, nummer 1 van 10, Aanbieding!!! kopen? Bied vanaf 675!

Verkoopprijs: € 675,00

Karel Appel. grote litho: Flying Creature, nummer 1 van 10, Aanbieding!!! kopen? Bied vanaf 675!Karel Appel. grote litho: Flying Creature, nummer 1 van 10, Aanbieding!!! kopen? Bied vanaf 675!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (362)
  • Karel Appel (1921-2006)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Karel Appel

Titel: Flying Creature

Techniek: Litho

Nummer: 1/10

Afmetingen: 1,03 x 82 cm

Verzend- en verpakkingskosten: 15 euro voor een aangetekende en verzekerde zending. Voor België zijn de kosten 32,50. I.v.m. de afmetingen, moet de zending met UPS verzonden worden.

Dit item is verkocht voor 675,00
Starttijd:02-05-2013 om 23:12
Eindtijd:16-05-2013 om 23:12
Theo Verschaeren
14 mei / 18:34
€ 675