Karel Appel - Head like animal - Verkocht

Karel Appel - Head like animal kopen? Bied vanaf 595!

Verkoopprijs: € 707,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Karel Appel - Head like animal kopen? Bied vanaf 595!Karel Appel - Head like animal kopen? Bied vanaf 595!Karel Appel - Head like animal kopen? Bied vanaf 595!Karel Appel - Head like animal kopen? Bied vanaf 595!Karel Appel - Head like animal kopen? Bied vanaf 595!Karel Appel - Head like animal kopen? Bied vanaf 595!Karel Appel - Head like animal kopen? Bied vanaf 595!

Geplaatst door  lowracer
FA. (17)

Lid sinds 2019
331 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Karel Appel (1921-2006)
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
Lijst73 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage175
Zeer fraaie in nieuwstaat verkerende zeefdruk van Karel appel in schitterende kleuren.
Uiteraard handgesigneerd en genummerd in wit potlood door appel.
Oplage nummer 19/175.

Het werk is proffesioneel ingelijst in mooie strakke lijst.
Het werk is¨zodanig  verqwerkt in de lijst dat het lijkt alsof het zweeft.
Het is geheel is byzonder mooi.

Dit werk is gezien de kwetsbaarheid niet op te sturen.
afhalen  kan in eindhoven of eventuel laten bezorgen in een straal van 250 km a 0,30/km

nvt

Dit item is verkocht voor 707,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-05-2022 om 21:26
Eindtijd:14-05-2022 om 20:59
Biedingen (2)
Hiske16
13 mei / 17:48
€ 615
moulima
12 mei / 06:50
€ 595