Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT

Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 135!

Verkoopprijs: € 135,00

Geplaatst door  modernekunstonline
FA. (10)

969 verkochte items
  • Karel Appel (1921-2006)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Prachtige grote kleurenlitho van Karel Appel.
Afmeting blad  64 x 82 cm  in perfecte staat.
Het werk is in de druk gesigneerd.

Dit item is verkocht voor 135,00

Starttijd:10-03-2019 om 15:18
Eindtijd:14-03-2019 om 21:17

liekdek
13 mrt. / 13:03
€ 135