Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT

Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1816 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Zeer fraai en groot kleurenlitho van Karel Appel.

Afmeting blad  82 x 64 cm  in nieuwstaat.

Het werk is in de druk gesigneerd.

Dit item is verkocht voor 230,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:12-06-2020 om 09:06
Eindtijd:30-07-2020 om 07:13

ushikuti
29 jul. / 23:43
€ 200