Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Klaas van den Berg - Sculptuur athena in brons
Type | Prenten & Uitgaves |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 82 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | SNEEK, Nederland |
Starttijd | 6-1-2023 om 16:11 |
Eindtijd | 11-1-2023 om 21:27 |