Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT

Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 110!
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 110!Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 110!Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 110!Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 110!Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 110!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypePrenten & Uitgaves
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Zeer fraaie en grote kleurenlitho van Karel Appel.

Afmeting blad  82 x 64 cm in nieuwstaat.

Het werk is in de steen gesigneerd.

Sluit over 9d 23u 58m 13s
Openingsbod€ 110
ObjectlocatieSNEEK,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:28-01-2023 om 07:20
Eindtijd:07-02-2023 om 21:40