Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT

Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypePrenten & Uitgaves
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Zeer fraaie en grote kleurenlitho van Karel Appel.

Afmeting blad 82 x 64 cm in nieuwstaat.

Het werk is in de steen gesigneerd.

Starttijd:21-01-2023 om 16:23
Eindtijd:27-01-2023 om 22:21
Openingsbod € 85
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingWereldwijd