Karel Appel - Kleurenzeefdruk tbv Galerie Nova Spectra uit 1976 ONGESIGNEERD. - Verkocht

Karel Appel - Kleurenzeefdruk tbv Galerie Nova Spectra uit 1976 ONGESIGNEERD. kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 90,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1980 verkochte items
Alle items van deze verkoper (56)
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1976
TechniekVaria
Afmetingen80 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Zeer fraaie kleurenzeefdruk van Karel Appel uit 1976.
Afmeting blad  80x55 cm  in uitstekende staat.
Afmeting beeld  60x50 cm.
Het werk is niet door Appel gesigneerd en is afkomstig uit de nalatenschap van meester-zeefdrukker Henk vd Vet.

Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:20-04-2019 om 12:04
Eindtijd:29-04-2019 om 22:49
Biedingen (15)
SemJan
29 apr. / 22:43
€ 90
Nzu
29 apr. / 11:30
€ 80
mp6744
29 apr. / 10:18
€ 70
SemJan
28 apr. / 23:34
€ 60
mp6744
27 apr. / 21:07
€ 50
GERRITHUT
27 apr. / 21:07
€ 50
mp6744
27 apr. / 21:07
€ 45
GERRITHUT
27 apr. / 21:07
€ 40
mp6744
26 apr. / 13:48
€ 35
Nzu
26 apr. / 13:39
€ 30
nillody
26 apr. / 13:35
€ 25
Nzu
26 apr. / 13:35
€ 21
Nzu
26 apr. / 13:35
€ 20
nillody
26 apr. / 13:35
€ 15
Nzu
26 apr. / 13:02
€ 10