Karel Appel - Kleurenzeefdruk tbv Galerie NOVA SPECTRA uit 1976

Karel Appel - Kleurenzeefdruk tbv Galerie NOVA SPECTRA uit 1976 kopen? Bied vanaf 125!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  modernekunstonline
FA. (10)

969 verkochte items
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1976
TechniekVaria
Afmetingen80 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Prachtige en grote kleurenzeefdruk van Karel Appel uit 1976.

afmeting blad  80 x 55 cm  in zeer goede staat.

het werk is niet gesigneerd.

Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:24-05-2020 om 08:42
Eindtijd:27-07-2020 om 10:09

josberger
27 jul. / 10:05
€ 100