Karel Appel - Kleurenzeefdruk THOUGHTS BOOMERANG - Verkocht

Karel Appel - Kleurenzeefdruk THOUGHTS BOOMERANG kopen? Bied vanaf 110!

Verkoopprijs: € 110,00

Karel Appel - Kleurenzeefdruk THOUGHTS BOOMERANG kopen? Bied vanaf 110!Karel Appel - Kleurenzeefdruk THOUGHTS BOOMERANG kopen? Bied vanaf 110!Karel Appel - Kleurenzeefdruk THOUGHTS BOOMERANG kopen? Bied vanaf 110!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1980 verkochte items
Alle items van deze verkoper (56)
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal2000
TechniekVaria
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Zeer fraaie kleurenzeefdruk van Karel Appel uit 2000
Afmeting passe-partout  80x60 cm   werk   62x47 cm
Het werk is in de druk gesigneerd en genummerd

Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:07-09-2018 om 08:13
Eindtijd:14-09-2018 om 22:16
Anne_dv
12 sep. / 15:32
€ 110