Karel Appel - Kleurets zonder titel

Karel Appel - Kleurets zonder titel kopen? Bied vanaf 550!
Karel Appel - Kleurets zonder titel kopen? Bied vanaf 550!Karel Appel - Kleurets zonder titel kopen? Bied vanaf 550!Karel Appel - Kleurets zonder titel kopen? Bied vanaf 550!Karel Appel - Kleurets zonder titel kopen? Bied vanaf 550!Karel Appel - Kleurets zonder titel kopen? Bied vanaf 550!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE. A.
Bijzonder fraaie Cobra kleurets van Karel Appel. De ets werd regulier uitgebracht in een oplage van slechts 50 stuks. Dit exemplaar is door Appel buiten de oplage geschonken aan een medewerker van de drukkerij die het werk vervaardigde (Printshop te Amsterdam).

Schaars werk.

Zie ook de foto's voor een eigen indruk.

Starttijd:04-12-2022 om 13:17
Eindtijd:12-12-2022 om 22:51
Openingsbod € 550
ObjectlocatieEzinge,  Nederland
VerzendingWereldwijd