Zeefdruk van Karel Appel. Zeefdruk uit de serie van "Seven summer days". Jaar: 1977. Oplage: 80/100. Afmetingen blad: H85 x b70cm. Afmetingen voorstelling: H72.5 x 60cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood gesigneerd, door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Het werk is nooit ingelijst geweest.
Het werk kan het worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag. .Door de dikte van het papier moet het werk plat verstuurd worden en zullen de verzendkosten wat hoger zijn.