Karel Appel - Leef met mij (subliem gelijst)

Karel Appel - Leef met mij (subliem gelijst) kopen? Bied vanaf 1250!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (17)

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Karel Appel (1921-2006)
Jaartal1977
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
Lijst70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Karel Appel - 'Leef met mij'
Gesigneerde zeefdruk - oplage 300 ex. - 1977 uit de Schilderskist
Nummer: 166/300
Handtekening: rechtsonder Appel 77
Met blinddruk
Afmetingen : 50 x 50 cm op 350 grs papier
Subliem gelijst door professionele inljsterij: smalle aluminium lijst met ontspiegeld glas en passepartout

GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Sluit over 1d 23u 20m 11s
Openingsbod€ 1250
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België

Starttijd:22-07-2021 om 18:18
Eindtijd:29-07-2021 om 22:19