Karel Appel - Paysage humain, litho (mooi ingelijst)

Karel Appel - Paysage humain, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 895!

Verkoopprijs: € 1.437,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Karel Appel - Paysage humain, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 895!Karel Appel - Paysage humain, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 895!Karel Appel - Paysage humain, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 895!Karel Appel - Paysage humain, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 895!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Karel Appel (1921-2006)
Jaartal1961
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
Lijst76 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage115

Prachtig, dynamisch werk van Karel Appel uit zijn “Paysages Humains” periode (1961-1963).  Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd en gedateerd (1/115) en met blindstempel “l’Oeuvre Gravée”.  In zilverkleurige houten lijst, achter glas en met luxueus dubbel passe-partout.  In zeer goede conditie; blad golft heel licht.

Afmetingen: 76cm x 75cm (incl. lijst), 50cm x 50cm (blad)

Dit item is verkocht voor 1.437,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:20-01-2020 om 21:11
Eindtijd:03-02-2020 om 19:24

Biedingen (7):

JGKupka
3 feb. / 19:17
€ 1250
Bruneibob
3 feb. / 16:44
€ 1150
JGKupka
2 feb. / 22:50
€ 1050
pringels
2 feb. / 22:50
€ 1000
pringels
2 feb. / 22:49
€ 995
JGKupka
2 feb. / 22:49
€ 945
pringels
1 feb. / 19:00
€ 895