Karel Appel, Personage Rouge Jaune - Verkocht

Karel Appel, Personage Rouge Jaune kopen? Bied vanaf 675!

Verkoopprijs: € 675,00

Karel Appel, Personage Rouge Jaune kopen? Bied vanaf 675!Karel Appel, Personage Rouge Jaune kopen? Bied vanaf 675!Karel Appel, Personage Rouge Jaune kopen? Bied vanaf 675!

Geplaatst door  Artxcel B.V.

Lid sinds 2010
43 verkochte items
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Karel Appel.
Deze druk ziet in 2011 pas voor het eerst het daglicht omdat Henk de serie niet wilde verkopen.
De titel is Personage Rouge Jaune en komt uit 1978.
Maat is 90 x 70 cm (mooi groot dus) en nog nooit ingelijst geweest.
Oplage slechts 50 stuks, alle genummerd en gesigneerd. Het nummer op deze foto kan afwijken van het nummer wat u toegezonden krijg omdat we er meerdere hebben.
Gemaakt in opdracht van Appel bij Henk van der Vet (broer van Wout).
Gesigneerd door Appel en op de achterzijde door Henk.

Dit item is verkocht voor 675,00
Starttijd:22-01-2016 om 11:39
Eindtijd:01-02-2016 om 11:39
bartvk
26 jan. / 09:48
€ 675