Karel Appel - Putting Green Kiss

Karel Appel - Putting Green Kiss kopen? Bied vanaf 475!

Verkoopprijs: € 437,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Karel Appel - Putting Green Kiss kopen? Bied vanaf 475!Karel Appel - Putting Green Kiss kopen? Bied vanaf 475!Karel Appel - Putting Green Kiss kopen? Bied vanaf 475!

Geplaatst door  Kunstgalerie_Arterego
FA. (5)

35 verkochte items
  • Karel Appel (1921-2006)
Jaartal1978
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
Passe-partout76 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125
Titel: Putting Green Kiss
Jaartal: 1978
Afmetingen: 104 cm x 75 cm
Oplage: 125
Gesigneerd: Ja
Ingelijst: Ja

Het werk is in goede conditie met enkele gebruikssporen.

Dit item is verkocht voor 437,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:19-08-2020 om 14:38
Eindtijd:14-10-2020 om 15:46

SabineNauwelaers
12 okt. / 13:09
€ 380