Karel Appel - Seven summer days

Karel Appel - Seven summer days kopen? Bied vanaf 200!
Karel Appel - Seven summer days kopen? Bied vanaf 200!Karel Appel - Seven summer days kopen? Bied vanaf 200!Karel Appel - Seven summer days kopen? Bied vanaf 200!Karel Appel - Seven summer days kopen? Bied vanaf 200!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Karel Appel uit de box Seven summer days 7 werken van Karel Appel en 7 werken  van Henk v d Vet ingekleurd door Karel Appel.waarvan dit er 1 is.

Werk is in prima staat.

Starttijd:24-07-2022 om 12:01
Eindtijd:02-08-2022 om 22:43
Openingsbod € 200
ObjectlocatieDelft,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier