Karel Appel - tekening uit 1953, CoBrA compositie, handgesigneerd en ingelijst

Karel Appel - tekening uit 1953, CoBrA compositie, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 999!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 1.148,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Karel Appel - tekening uit 1953, CoBrA compositie, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 999!Karel Appel - tekening uit 1953, CoBrA compositie, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 999!Karel Appel - tekening uit 1953, CoBrA compositie, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 999!Karel Appel - tekening uit 1953, CoBrA compositie, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 999!Karel Appel - tekening uit 1953, CoBrA compositie, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 999!Karel Appel - tekening uit 1953, CoBrA compositie, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 999!Karel Appel - tekening uit 1953, CoBrA compositie, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 999!Karel Appel - tekening uit 1953, CoBrA compositie, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 999!

Geplaatst door  modernart
FA. (18)

Lid sinds 2010
266 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1953
TechniekPen (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 cm x 13 cm (h x b)
Lijst40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Originele handgesigneerde tekening van Karel Appel. Deze tekening werd gemaakt in een tentoonstellingsboekje van het kamertoneel dat werd gehouden op 4, 5 en 6 november 1953 in het Paleis van Schone Kunsten Brussel.

Op 6 november 1953 was Karel Appel hier aanwezig en heeft hij deze tekening gemaakt. Verder bevat het boekje eveneens een handtekening en tekst van een andere CoBrA kunstenaar Hugo Claus (1929-2008) en van de bekende Belgische beeldhouder en schrijver Jan Walravens (1928-1965 )  zie laatste 3 foto's

De tekening alsook de lijst en het volledig programmaboekje wordt meegeleverd

Gezien ouderdom si het werk nog steeds in goede staat

Dit item is verkocht voor 1.148,85(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:03-12-2020 om 10:41
Eindtijd:06-12-2020 om 15:24

Bassecour
6 dec. / 15:18
€ 999