Karel Appel - Thought's boomerang - Verkocht

Karel Appel - Thought's boomerang kopen? Bied vanaf 199!

Verkoopprijs: € 249,00

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

560 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal2000
TechniekVaria
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Thought's boomerang
Specificaties:
  • Kunstenaar:Karel Appel
  • Afmeting:47 x 62
  • Met passepartout: 60 x 80
  • Handgesigneerd: In druk
  • Werk wordt geleverd met passepartout
  • Techniek:Litho in kleur, genummerd 841/1000
  • Nummer op foto kan afwijken
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Dit item is verkocht voor 249,00
Starttijd:06-04-2019 om 21:37
Eindtijd:13-04-2019 om 21:43
Biedingen (4)
jengnab
13 apr. / 21:37
€ 249
Brunnera
13 apr. / 21:35
€ 229
jengnab
13 apr. / 21:35
€ 209
Brunnera
10 apr. / 18:12
€ 199