Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1977 |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 46 x 58 cm (h x b) |
Incl. lijst | 68 x 79.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 2-12-2022 om 15:37 |
Eindtijd | 12-12-2022 om 21:56 |