Karel Appel - Zeefdruk op map :The three cats - Verkocht

Karel Appel - Zeefdruk op map :The three cats kopen? Bied vanaf 50!
Karel Appel - Zeefdruk op map :The three cats kopen? Bied vanaf 50!Karel Appel - Zeefdruk op map :The three cats kopen? Bied vanaf 50!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1977
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen68 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Gezeefdrukte map van Karel Appel. Titel: The tree cats. Afmetingen blad: H68 x b79.5cm. Het werk is niet gesigneerd.

Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.

In goede staat.

Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-12-2022 om 15:01
Eindtijd:12-12-2022 om 21:42
Liewei
09 dec. / 12:52
€ 50