Zeldzame litho van Karel Appel uitgebracht in 1969 door graffiekkring groningen in samenwerking met prent 190. Fraai ingelijst in dubbele passe partout. Ophangklaar
Het werk is uiteraard handgesigneerd gedateerd en genummerd in potlood door Karel Appel. Oplage nummer 111/190. Note:het werk bevat is de witte marges enkele kleine oxydatie vlekjes.De kleuren verkeren in nieuwstaat.
Het item kan gezien de grote en kwetsbaarheid niet verzonden worden. Afhalen kan in eindhoven .Een bezorging is eventueel ook mogelijk vanaf eindhoven in een strasal van 250 km a 0,30/km
Zeer Goed