Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1957 |
Techniek | Potlood |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 41 cm (h x b) |
Incl. lijst | 32 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||
er is een kleine bruine vlek op het werk (zie foto) | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Delfgauw, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Delfgauw, Nederland |
Starttijd | 8-4-2023 om 14:57 |
Eindtijd | 18-4-2023 om 22:12 |