Het betreft een eigen druk in een oplage van slechts 9 stuks. Dit is nummer 9 De ets zit in de originele lijst. Deze heeft een kleine beschadiging onderaan (zie foto)
Goed
Er is een kleine beschadiging aan de lijst (2 krasjes)
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Delfgauw, Nederland
Tot 5 kg.
€ 9,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 21,50