Karel C. Korfker - Groeisels

Karel C. Korfker - Groeisels kopen? Bied vanaf 60!
Karel C. Korfker - Groeisels kopen? Bied vanaf 60!Karel C. Korfker - Groeisels kopen? Bied vanaf 60!Karel C. Korfker - Groeisels kopen? Bied vanaf 60!Karel C. Korfker - Groeisels kopen? Bied vanaf 60!Karel C. Korfker - Groeisels kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Hollandkunst
FA. (1)

Lid sinds 2021
14 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Karel C. Korfker (1947)
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen35.5 cm x 29 cm (h x b)
Lijst70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
Karel C Korfker alias Karel van Biezen 1947 Amsterdam
Graficus
Mooie druk no 1 van 10
Helemaal gaaf
Klein stukje vh glas af linksboven maar onzichtbaar als je het mij vraagt
Gesigneerd en genummerd

Altijd op zolder bewaard

Karel C. Korfker (1947)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Hollandkunst
FA. (1)

Lid sinds 2021
14 verkochte items
50 cm
70 cm
29 cm
35.5 cm
Starttijd:13-05-2022 om 17:01
Eindtijd:20-05-2022 om 22:43
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa